Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

Terminarz

  • Opublikowano: piątek, 05, wrzesień 2014 09:56
  • Odsłony: 12987
Kolejka 5
31.08. 19:00 Kotwica Kołobrzeg Świt Skolwin
01.09. 15:00 Bałtyk Koszalin Chemik Bydgoszcz
01.09. 16:00 KP Starogard Gdanski Gwardia Koszalin
01.09. 17:00 Mieszko Gniezno Pogoń Szczecin II
01.09. 17:00 Sokół Kleczew Polonia Środa Wlkp.
01.09. 17:00 Stężyca Wierzyca Pelplin
01.09. 17:00 Wda Świecie Jarota Jarocin
01.09. 19:25 KKS Kalisz Lech Poznań 2
02.09. 15:00 Bałtyk Gdynia Górnik Konin
Kolejka 6
08.09. 16:00 Chemik Bydgoszcz Mieszko Gniezno
08.09. 16:00 Górnik Konin Bałtyk Koszalin
08.09. 16:00 Gwardia Koszalin Sokół Kleczew
08.09. 16:00 Polonia Środa Wlkp. KKS Kalisz
08.09. 16:00 Świt Skolwin Stężyca
08.09. 16:00 Wierzyca Pelplin Bałtyk Gdynia
08.09. 17:00 Wda Świecie Kotwica Kołobrzeg
09.09. 11:00 Pogoń Szczecin II KP Starogard Gdanski
09.09. 17:00 Jarota Jarocin Lech Poznań 2
Kolejka 7
15.09. 16:00 KP Starogard Gdanski Chemik Bydgoszcz
15.09. 17:00 Bałtyk Gdynia Świt Skolwin
15.09. 17:00 Mieszko Gniezno Górnik Konin
15.09. 17:00 Sokół Kleczew Pogoń Szczecin II
15.09. 18:00 Kotwica Kołobrzeg Jarota Jarocin
15.09. 19:25 KKS Kalisz Gwardia Koszalin
16.09. 12:00 Bałtyk Koszalin Wierzyca Pelplin
16.09. 12:00 Lech Poznań 2 Polonia Środa Wlkp.
16.09. 15:00 Stężyca Wda Świecie
Kolejka 8
22.09. 15:00 Gwardia Koszalin Lech Poznań 2
22.09. 16:00 Chemik Bydgoszcz Sokół Kleczew
22.09. 16:00 Górnik Konin KP Starogard Gdanski
22.09. 16:00 Świt Skolwin Bałtyk Koszalin
22.09. 16:00 Wda Świecie Bałtyk Gdynia
22.09. 16:00 Wierzyca Pelplin Mieszko Gniezno
22.09. 18:00 Kotwica Kołobrzeg Stężyca
23.09. 11:00 Pogoń Szczecin II KKS Kalisz
23.09. 16:00 Jarota Jarocin Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 9
29.09. 15:00 Polonia Środa Wlkp. Gwardia Koszalin
29.09. 16:00 KP Starogard Gdanski Wierzyca Pelplin
29.09. 16:00 Mieszko Gniezno Świt Skolwin
29.09. 17:00 Bałtyk Gdynia Kotwica Kołobrzeg
29.09. 17:00 Sokół Kleczew Górnik Konin
29.09. 18:00 KKS Kalisz Chemik Bydgoszcz
30.09. 12:00 Lech Poznań 2 Pogoń Szczecin II
30.09. 15:00 Bałtyk Koszalin Wda Świecie
30.09. 15:00 Stężyca Jarota Jarocin
Kolejka 10
06.10. 14:00 Chemik Bydgoszcz Lech Poznań 2
06.10. 15:00 Górnik Konin KKS Kalisz
06.10. 15:00 Sokół Kleczew Wierzyca Pelplin
06.10. 15:00 Wda Świecie Mieszko Gniezno
06.10. 15:30 Jarota Jarocin Gwardia Koszalin
06.10. 18:00 Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Koszalin
07.10. 11:00 Pogoń Szczecin II Polonia Środa Wlkp.
07.10. 15:00 Stężyca Bałtyk Gdynia
07.10. 17:00 Świt Skolwin KP Starogard Gdanski
Kolejka 11
13.10. 12:00 Bałtyk Koszalin Stężyca
13.10. 15:00 Gwardia Koszalin Pogoń Szczecin II
13.10. 15:00 KP Starogard Gdanski Wda Świecie
13.10. 15:00 Mieszko Gniezno Kotwica Kołobrzeg
13.10. 15:00 Polonia Środa Wlkp. Chemik Bydgoszcz
13.10. 15:00 Sokół Kleczew Świt Skolwin
13.10. 17:00 Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin
13.10. 18:00 KKS Kalisz Wierzyca Pelplin
14.10. 12:00 Lech Poznań 2 Górnik Konin
Kolejka 12
20.10. 14:00 Chemik Bydgoszcz Gwardia Koszalin
20.10. 15:00 Górnik Konin Polonia Środa Wlkp.
20.10. 15:00 Jarota Jarocin Pogoń Szczecin II
20.10. 15:00 Wda Świecie Sokół Kleczew
20.10. 15:00 Wierzyca Pelplin Lech Poznań 2
20.10. 17:00 Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin
20.10. 18:00 Kotwica Kołobrzeg KP Starogard Gdanski
21.10. 14:00 Stężyca Mieszko Gniezno
21.10. 14:00 Świt Skolwin KKS Kalisz
Kolejka 13
27.10. 11:00 Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin
27.10. 14:00 Gwardia Koszalin Górnik Konin
27.10. 14:00 KP Starogard Gdanski Stężyca
27.10. 14:00 Polonia Środa Wlkp. Wierzyca Pelplin
27.10. 14:00 Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg
27.10. 15:00 Mieszko Gniezno Bałtyk Gdynia
27.10. 18:00 KKS Kalisz Wda Świecie
28.10. 11:00 Pogoń Szczecin II Chemik Bydgoszcz
28.10. 12:00 Lech Poznań 2 Świt Skolwin
Kolejka 14
03.11. 12:00 Wda Świecie Lech Poznań 2
03.11. 13:00 Górnik Konin Pogoń Szczecin II
03.11. 14:00 Jarota Jarocin Chemik Bydgoszcz
03.11. 14:00 Świt Skolwin Polonia Środa Wlkp.
03.11. 14:00 Wierzyca Pelplin Gwardia Koszalin
03.11. 17:00 Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdanski
03.11. 17:00 Kotwica Kołobrzeg KKS Kalisz
04.11. 12:00 Bałtyk Koszalin Mieszko Gniezno
04.11. 13:00 Stężyca Sokół Kleczew
Kolejka 15
10.11. 12:00 Chemik Bydgoszcz Górnik Konin
10.11. 13:00 Gwardia Koszalin Świt Skolwin
10.11. 13:00 KP Starogard Gdanski Bałtyk Koszalin
10.11. 13:00 Polonia Środa Wlkp. Wda Świecie
10.11. 14:00 Sokół Kleczew Bałtyk Gdynia
10.11. 17:00 KKS Kalisz Stężyca
11.11. 11:00 Pogoń Szczecin II Wierzyca Pelplin
11.11. 12:00 Lech Poznań 2 Kotwica Kołobrzeg
11.11. 13:00 Mieszko Gniezno Jarota Jarocin
Kolejka 16
17.11. 12:00 Wda Świecie Gwardia Koszalin
17.11. 13:00 Świt Skolwin Pogoń Szczecin II
17.11. 13:00 Wierzyca Pelplin Chemik Bydgoszcz
17.11. 13:30 Jarota Jarocin Górnik Konin
17.11. 13:30 Mieszko Gniezno KP Starogard Gdanski
17.11. 17:00 Bałtyk Gdynia KKS Kalisz
17.11. 17:00 Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wlkp.
18.11. 12:00 Bałtyk Koszalin Sokół Kleczew
18.11. 13:00 Stężyca Lech Poznań 2
Kolejka 17
24.11. 12:00 Chemik Bydgoszcz Świt Skolwin
24.11. 12:00 Gwardia Koszalin Kotwica Kołobrzeg
24.11. 12:00 Polonia Środa Wlkp. Stężyca
24.11. 13:00 Górnik Konin Wierzyca Pelplin
24.11. 13:00 KP Starogard Gdanski Jarota Jarocin
24.11. 13:00 Sokół Kleczew Mieszko Gniezno
24.11. 17:00 KKS Kalisz Bałtyk Koszalin
25.11. 11:00 Pogoń Szczecin II Wda Świecie
25.11. 12:00 Lech Poznań 2 Bałtyk Gdynia