Polish English German Russian
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
MKP Kotwica Kołobrzeg
Previous Next Play Pause
SPONSOR GŁÓWNY - MIASTO KOŁOBRZEG
powiat
SPONSOR POMOCNICZY OPTIMAL
SPONSOR POMOCNICZY INTERMARCHE
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
SPONSOR POMOCNICZY ALMAKO
SPONSOR POMOCNICZY MIEJSKA ENERGETYKA CIEPLNA
SPONSOR POMOCNICZY Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu
SPONSOR POMOCNICZY KOMUNIKACJA MIEJSKA
SPONSOR TECHNICZNY SAN. GÓRNIK
SPONSOR TECHNICZNY SAN. LECH
SPONSOR TECHNICZNY SAN. POSEJDON
Telepizza
SPONSOR TECHNICZNY NIWA
PARTNER KOTWICY - MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
PARTNER KOTWICY - KLIMATYCZNY KOŁOBRZEG
marine-hotel
wistom
Futurebody
oprb
kwiatek
starowka
drugie-pietro
Osiedle Bursztyn
Mechanika Pojazdowa Henryk Carewicz
Diune Hotel
Dozamel
Fanaberia
Gałązka Oliwna
Jacex
Kamienny Szaniec
Meblomix
Polferries
San
Grill House Wichłacz
Previous Next Play Pause

Terminarz

  • Opublikowano: środa, 22, marzec 2017 06:57
  • Odsłony: 3038

Terminarz rozgrywek ligi: KOSZALIN: KLASA OKRĘGOWA

Kolejka 1

  • Sława Sławno -
  • Iskra Białogard - Lech Czaplinek 2018-08-15 17:00
  • Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Bobolice 2018-08-15 17:00
  • Spójnia Świdwin - Astra Ustronie Morskie 2018-08-15 17:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Darłovia Darłowo 2018-08-15 17:00
  • Saturn Mielno - Olimp Złocieniec 2018-08-15 17:00
  • Jedność Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2018-08-15 17:00
  •  Błonie Barwice - Korona Człopa 2018-08-15 17:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Wieża Postomino 2018-08-15 17:00

Kolejka 2

  • Wieża Postomino -
  • Korona Człopa - Wybrzeże Biesiekierz 2018-08-18 17:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 2018-08-18 17:00
  • Olimp Złocieniec - Jedność Ikar Krosino 2018-08-18 17:00
  • Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 2018-08-18 17:00
  •  Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 2018-08-18 17:00
  •  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 2018-08-18 17:00
  • Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski 2018-08-18 17:00
  • Iskra Białogard - Sława Sławno 2018-08-18 17:00

Kolejka 3

  • Iskra Białogard -
  • Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno 2018-08-25 17:00
  • Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek 2018-08-25 17:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 2018-08-25 17:00
  • Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 2018-08-25 17:00
  •  Jedność Ikar Krosino - Darłovia Darłowo 2018-08-25 17:00
  •  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 2018-08-25 17:00
  •  Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg 2018-08-25 17:00
  •  Wieża Postomino - Korona Człopa 2018-08-25 17:00

Kolejka 4

  • Korona Człopa -
  • Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino 2018-09-01 17:00
  • Olimp Złocieniec - Wybrzeże Biesiekierz 2018-09-01 17:00
  • Darłovia Darłowo - Błonie Barwice 2018-09-01 17:00
  • Astra Ustronie Morskie - Jedność Ikar Krosino 2018-09-01 17:00
  • Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 2018-09-01 17:00
  • Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 2018-09-01 17:00
  • Sława Sławno - Spójnia Świdwin 2018-09-01 17:00
  • Iskra Białogard - Calisia Kalisz Pomorski 2018-09-01 17:00

Kolejka 5

  • Calisia Kalisz Pomorski -
  • Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 2018-09-08 17:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno 2018-09-08 17:00
  • Saturn Mielno - Lech Czaplinek 2018-09-08 17:00
  • Jedność Ikar Krosino - Mechanik Bobolice 2018-09-08 17:00
  • Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 2018-09-08 17:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Darłovia Darłowo 2018-09-08 17:00
  • Wieża Postomino - Olimp Złocieniec 2018-09-08 17:00
  • Korona Człopa - Kotwica II Kołobrzeg 2018-09-08 17:00

Kolejka 6

  • Kotwica II Kołobrzeg -
  • Olimp Złocieniec - Korona Człopa 2018-09-12 18:00
  • Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 2018-09-12 18:00
  • Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 2018-09-12 18:00
  • Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 2018-09-12 18:00
  • Lech Czaplinek - Jedność Ikar Krosino 2018-09-12 18:00
  • Sława Sławno - Saturn Mielno 2018-09-12 18:00
  • Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 2018-09-12 18:00
  • Calisia Kalisz Pomorski - Spójnia Świdwin 2018-09-12 18:00

Kolejka 7

  • Spójnia Świdwin -
  • Wiekowianka Wiekowo - Calisia Kalisz Pomorski 2018-09-15 16:00
  • Saturn Mielno - Iskra Białogard 2018-09-15 16:00
  • Jedność Ikar Krosino - Sława Sławno 2018-09-15 16:00
  • Błonie Barwice - Lech Czaplinek 2018-09-15 16:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2018-09-15 16:00
  • Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 2018-09-15 16:00
  • Korona Człopa - Darłovia Darłowo 2018-09-15 16:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 2018-09-15 16:00

Kolejka 9

  • Wiekowianka Wiekowo -
  • Saturn Mielno - Spójnia Świdwin 2018-09-29 16:00
  • Jedność Ikar Krosino - Calisia Kalisz Pomorski 2018-09-29 16:00
  • Błonie Barwice - Iskra Białogard 2018-09-29 16:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Sława Sławno 2018-09-29 16:00
  • Wieża Postomino - Lech Czaplinek 2018-09-29 16:00
  • Korona Człopa - Mechanik Bobolice 2018-09-29 16:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie 2018-09-29 16:00
  • Olimp Złocieniec - Darłovia Darłowo 2018-09-29 16:00

Kolejka 10

  • Darłovia Darłowo -
  • Astra Ustronie Morskie - Olimp Złocieniec 2018-10-06 15:00
  • Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 2018-10-06 15:00
  • Lech Czaplinek - Korona Człopa 2018-10-06 15:00
  • Sława Sławno - Wieża Postomino 2018-10-06 15:00
  • Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 2018-10-06 15:00
  • Calisia Kalisz Pomorski - Błonie Barwice 2018-10-06 15:00
  • Spójnia Świdwin - Jedność Ikar Krosino 2018-10-06 15:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 2018-10-06 15:00

Kolejka 11

  • Saturn Mielno -
  • Jedność Ikar Krosino - Wiekowianka Wiekowo 2018-10-13 15:00
  • Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 2018-10-13 15:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Calisia Kalisz Pomorski 2018-10-13 15:00
  • Wieża Postomino - Iskra Białogard 2018-10-13 15:00
  • Korona Człopa - Sława Sławno 2018-10-13 15:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 2018-10-13 15:00
  • Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 2018-10-13 15:00
  • Darłovia Darłowo - Astra Ustronie Morskie 2018-10-13 15:00

Kolejka 12

  • Astra Ustronie Morskie -
  • Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 2018-10-20 15:00
  • Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 2018-10-20 15:00
  • Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg 2018-10-20 15:00
  • Iskra Białogard - Korona Człopa 2018-10-20 15:00
  • Calisia Kalisz Pomorski - Wieża Postomino 2018-10-20 15:00
  • Spójnia Świdwin - Wybrzeże Biesiekierz 2018-10-20 15:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice 2018-10-20 15:00
  • Saturn Mielno - Jedność Ikar Krosino 2018-10-20 15:00

Kolejka 13

  • Jedność Ikar Krosino -
  • Błonie Barwice - Saturn Mielno 2018-10-27 15:00
  • Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2018-10-27 15:00
  • Wieża Postomino - Spójnia Świdwin 2018-10-27 15:00
  • Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski 2018-10-27 15:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Iskra Białogard 2018-10-27 15:00
  • Olimp Złocieniec - Sława Sławno 2018-10-27 15:00
  • Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 2018-10-27 15:00
  • Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 2018-10-27 15:00

Kolejka 14

  • Mechanik Bobolice -
  • Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 2018-11-03 14:00
  • Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2018-11-03 14:00
  • Iskra Białogard - Olimp Złocieniec 2018-11-03 14:00
  • Calisia Kalisz Pomorski - Kotwica II Kołobrzeg 2018-11-03 14:00
  • Spójnia Świdwin - Korona Człopa 2018-11-03 14:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 2018-11-03 14:00
  • Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 2018-11-03 14:00
  • Jedność Ikar Krosino - Błonie Barwice 2018-11-03 14:00

Kolejka 15

  • Błonie Barwice -
  • Wybrzeże Biesiekierz - Jedność Ikar Krosino 2018-11-10 14:00
  • Wieża Postomino - Saturn Mielno 2018-11-10 14:00
  • Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 2018-11-10 14:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 2018-11-10 14:00
  • Olimp Złocieniec - Calisia Kalisz Pomorski 2018-11-10 14:00
  • Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 2018-11-10 14:00
  • Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2018-11-10 14:00
  • Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 2018-11-10 14:00

Kolejka 16

  • Lech Czaplinek -
  • Sława Sławno - Mechanik Bobolice 2018-11-17 14:00
  • Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 2018-11-17 14:00\
  • Calisia Kalisz Pomorski - Darłovia Darłowo 2018-11-17 14:00
  • Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 2018-11-17 14:00
  • Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 2018-11-17 14:00
  • Saturn Mielno - Korona Człopa 2018-11-17 14:00
  • Jedność Ikar Krosino - Wieża Postomino 2018-11-17 14:00
  • Błonie Barwice - Wybrzeże Biesiekierz 2018-11-17 14:00

Kolejka 17

  • Wybrzeże Biesiekierz -
  • Wieża Postomino - Błonie Barwice 2018-11-24 13:00
  • Korona Człopa - Jedność Ikar Krosino 2018-11-24 13:00
  • Kotwica II Kołobrzeg - Saturn Mielno 2018-11-24 13:00
  • Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 2018-11-24 13:00
  • Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin 2018-11-24 13:00
  • Astra Ustronie Morskie - Calisia Kalisz Pomorski 2018-11-24 13:00
  • Mechanik Bobolice - Iskra Białogard 2018-11-24 13:00
  • Lech Czaplinek - Sława Sławno 2018-11-24 13:00

AKTUALNOŚCI

20-08-2018
KIBICE W MECZU Z GÓRNIKIEM KONIN NIE ZAWIEDLI
20-08-2018
KOTWICA KOŁOBRZEG VS GÓRNIK KONIN 2:0 SKRÓT
17-08-2018
KOTWICA KOŁOBRZEG VS GÓRNIK KONIN SPRZEDAŻ BILETÓW
15-08-2018
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ VS KOTWICA KOŁOBRZEG / SKRÓT
15-08-2018
LIGA OKRĘGOWA JEDNOŚĆ IKAR KROSINO VS KOTWICA II KOŁOBRZEG 1:3
15-08-2018
2 KOLEJKA CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ VS KOTWICA KOŁOBRZEG 2:0